هزینه بسته بندی چقدر میشود؟

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل یکی از مهمترین پرسش های اغلب مشتریان پکرز است. در این مطلب قصد داریم تا توصیحی کامل و جامع در رابطه با بسته بندی و هزینه های مرتبط با آن ارائه نمائیم و توضیح دهیم که چرا برای بسته بندی اثاثیه تعرفه و نرخ ثابتی وجود ندارد !

هزینه بسته بندی چقدر میشود؟
هزینه بسته بندی چقدر میشود؟

بسته بندی لوازم تعرفه ندارد!

شاید متوجه شده باشید که هیچ یک از شرکت های اسباب کشی معتبر قیمت مشخصی برای بسته بندی لوازم منزل ارائه نمیدهند و شرکتها یا افرادی که نرخ معینی را از طریق تماس تلفنی به شما ارائه میکنند پس از انجام کار مبلغی متفاوت با آنچه توافق کرده بودید را درخواست میکنند.

بهتر است بدانید که بسته بندی هیچ تعرفه ای ندارد و بطور کلی امکان قراردادن تعرفه برای هزینه بسته بندی اثاثیه وجود ندارد. چرا؟

دلیل این موضع این است که حجم و مقدار اثاثیه نا مشخص است و بنابراین :

از طرفی برخی لوازم و اثاثیه وزن، حجم و شکل متفاوتی با آنچه کارگران بسته بندی انتظار دارند، دارند !

تصور کنید یک بوفه، کتابخانه یا کمد قدیمی که با چوبهای سنگین درست شده است را چگونه میتوان در زمان کوتاهی بسته بندی کرد؟

آنچه که در بالا اشاره شد توضیحی است پیرامون این مسئله که چرا بسته بندی اثاثیه تعرفه خاصی ندارد. اما مواردی وجود دارد که میتوانید با توجه به آن یک براورد تقریبی بدست آورید!

  1. تعداد مورد نیاز کارتن اسباب کشی : قیمت ابعاد مختلف کارتن را از فروشگاه های آنلاین بیابید.
  2. جنس کارتن اسباب کشی که معمولا پنج لایه هستند و با عنوان کارتن بسته بندی یا اسباب کشی شناخته میشوند.
  3. تخمین حدودی سلفون و نایلون حبابدار با توجه به تعداد کارتن ها و همینطور وسایلی مانند مبلمان، ساید بای ساید و نظیر آن ( ما پیشنهاد نمیکنیم ولی اگر بخواهید میتوانید این مورد را برای بسته بندی اثاثیه خود لغو کنید )
  4. تخمین هزینه سایر لوازم مورد نیاز برای بسته بندی مانند چسب، بسته های حمل لباس و رختخواب و غیره
  5. دستمزد کارگران و تیم بسته بندی اثاثیه

دقت کنید که موارد بالا هزینه بسته بندی اثاثیه است و نه هزینه اسباب کشی !

آیا امکان براورد آنلاین هزینه بسته بندی وجود دارد؟

پاسخ این پرسش منفی است. چگونه میتوان تعداد دقیق کارتن ها را مشخص کرد یا اینکه بفهمیم مدت زمان بسته بندی چقدر طول خواهد کشید؟

برآورد دقیق هزینه بسته بندی اثاثیه

تنها راه برای براورد دقیق هزینه بسته بندی اثاثیه درخواست کارشناس برای حضور در محل است. شما میتوانید از چند شرکت مختلف اسباب کشی بخواهید که برای استعلام هزینه بسته بندی اثاثیه کارشناسان خود را به محل اعزام کنند.

پس از توافق یک قرارداد کوچک امضاء کنید که پس از انجام کار هیچ یک از طرفین تعهد خود را زیر پا نگذارند. حتی میتوانید یک درصدی برای حسن انجام وظیفه تعیین نمائید !

پکرز بع عنوان ( یکی از ) بهترین مجریان بسته بندی لوازم منزل در صورت درخواست شما عزیزان ، با افتخار آماده همکاری و اعزام کارشناس برای تخمین هزینه بسته بندی اثاثیه شما میباشد. یک تماس با بهترین تیم اسباب کشی تهران فاصله دارید !